15 років тюрми отримав ексдепутат зрадник, який розробив концепцію “Миколаївської народної республіки”

фотогалерея

КИЇВ. 6 листопада. УНН. 15 Ексдепутат-зрадник, який розробив концепцію “Миколаївської народної республіки” засуджений до 15 років позбавлення волі. Рішення суду, було ухвалене на підставі зібраних СБУ доказів, повідомляє УНН.

Цитата

“За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав ексдепутат-зрадник, який хотів створити „миколаївську народну республіку“. Завдяки доказовій базі Служби безпеки ще один російський агент отримав реальний термін ув’язнення”, — зазначили у пресслужбі СБУ.

Деталі

В СБУ також зазначили, що суд визнав ексдепутата винним за чотирма статтями Кримінального кодексу України.

За даними спецпризначенців, зловмисником є колишній депутат Миколаївської міськради, який на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну був завербований російськими спецслужбами.

Серед його завдань була, зокрема, розробка концепцію так званої “миколаївської народної республіки”. В разі створення фейкової “республіки” воєнна розвідка окупантів обіцяла агенту керівну “посаду” у лавах місцевої окупаційної адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексзаступника міністра оборони підозрюють в розтраті майже 1 млрд грн

Як встановило слідство, після закінчення депутатства в міськраді ще до початку повномасштабного вторгнення рф він очолив кафедру в Миколаївському інституті права Національного університету “Одеська юридична академія”. Саме тому, відповідно до задуму агресора, у разі захопленнями регіону зрадник мав публічно виступити від “імені” місцевих освітян на підтримку окупантів та проголосити про створення фейкової “мнр”.

Нагадаємо

Колишнього депутата міської ради Миколаєва, який розробив концепцію “Миколаївської народної республіки”, СБУ викрила ще у червні минулого року.

Джерело: УНН

Джерело

Довідковий Миколаїв