151 дитина з Миколаєва поїхала на останню зміну літнього табору до Закарпаття

Діти пільгових категорій з Миколаєва вирушили на останню зміну двотижневого літнього табору на Закарпатті. Організували оздоровчий відпочинок за гроші міського бюджету.

Про це 21 серпня повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

У пресслужбі повідомили, що днями на безкоштовний відпочинок до Закарпаття вирушила завершальна в цьому році група дітей пільгових категорій. Цього разу до табору поїхала 151 дитина.

"Цьогоріч це вже четверта зміна. Протягом 14 днів діти відпочиватимуть у таборі вищої категорії, який відповідає всім необхідним нормам безпеки. Для дітей буде організоване змістовне та якісне дозвілля", — йдеться в повідомленні.

Хлопчик чекає автобус. Миколаївська міська рада

Можливість безкоштовного відпочинку надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям військовослужбовців і тим, чиї батьки загинули під час захисту України, дітям-інвалідам, ВПО, з багатодітних родин та інших, визначених законодавством.

Діти вирушили на останню зміну двотижневого літнього табору. Миколаївська міська рада

Що відомо про оздоровчий відпочинок для миколаївських дітей

• Цьогоріч на оздоровчому відпочинку в українських горах мають побувати 515 дітей;
  • У міському бюджеті на 2024 рік на оздоровлення дітей заплановано 8,5 мільйонів гривень, повідомили у Миколаївській міській раді;
  • Наразі на оздоровленні та відпочинку у Карпатах миколаївські діти побували вже тричі.

Читати ще

Читати ще «Хочеш їсти мед — заведи пасіку»: як бджолярі Миколаївщини виробляють мед

Читати ще «Хтось має це робити». Безкоштовні курси трактористок на Миколаївщині: як жінки освоюють нові професії