18 лікарів вузького направлення. У Миколаєві відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1

Кабінет поліклінічного відділення Миколаївської міської лікарні №1, 11 січня 2024 року. Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві 11-го січня відкрили поліклінічне відділення міської лікарні №1, що розташоване в будівлі жіночої консультації №1. У поліклініці працює маніпуляційний кабінет, кабінет функціональних обстежень та УЗД.

Подробиці розповіли в міській раді.

Як зазначили в міській раді, довгий час поліклінічне відділення не мало власного приміщення. А з січня 2024 року на двох поверхах жіночої консультації розмістилися нові облаштовані кабінети, де приймають пацієнтів спеціалісти вузького направлення. Це 18 лікарів-спеціалістів терапевтичного та хірургічного профілів.

"У самому центрі міста у нас знаходиться перша міська лікарня. У неї довгий час не було приміщення поліклінічного відділення. Сьогодні (11 січня — ред.) воно відкривається на двох поверхах будівлі жіночої консультації. Нарешті об'єдналися приміщення й експерти медицини, які будуть надавати якісні послуги миколаївцям", — розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Кабінет лікаря в поліклініці. Фото: Миколаївська міська рада

Жіноча консультація продовжує працювати на першому та другому поверхах будівлі.

"У новому поліклінічному відділені знаходиться офтальмологічний кабінет з сучасною лазерною системою. Вона дозволяє попередити сліпоту у хворих на діабет та є єдиною у місті. Придбали лазер за кошти місцевого бюджету", — йдеться в повідомленні.

Також у поліклініці є і спеціальне гінекологічне крісло для людей з інвалідністю.

Гінекологічний кабінет у поліклініці. Фото: Миколаївська міська рада

"Ми робимо діагностичний центр з подальшим розвитком, у майбутньому буде збільшена кількість приміщень і лікарів. Тепер у центрі міста приймають вузькі фахівці, які обстежуватимуть населення", — розповідає директорка міської лікарні №1 Марія Грачова.