34-річного чоловіка викрали, облили фарбою і підпалили біля селища на Миколаївщині: постраждалий у важкому стані

Восьмого вересня 2024 року біля селища Зайчівське Миколаївської області викрали, побили та підпалили 34-річного Сергія Осійчука. Йому вдалося сховатися на подвір'ї, чоловіку викликала швидку допомогу сусідка. Наразі він знаходиться у реанімації із 60 відсотками опіків тіла.

Про цей інцидент розповіла сестра постраждалого, Олена Осійчук, під час спілкування з кореспондентами Суспільного.

За словами Олени, того вечора її брат був викрадений групою осіб, вивезений за межі селища, облитий фарбою, обсипаний пір’ям і підпалений.

"Мені ввечері зателефонували сусіди і сказали, що мого брата облили фарбою і підпалили. Його забрала швидка".

"Я побігла за тією адресою, його вже там не було. Наступного ранку ми дізналися, що його вивезли за селище облили фарбою, обсипали пірʼям, знімали на відео та підпалювали, дивилися як він горить", — розповіла Олена.

Сестра постраждалого Олена Осійчук. Суспільне Миколаїв/Валентина Гурова

Після підпалення Сергія привезли до його будинку, де йому вдалося вибігти з машини та сховатися на подвір'ї. Відеозаписи з камер спостереження зафіксували, як Сергій бігав вулицею в пошуках допомоги.

Однією з перших, хто допоміг Сергію, була сусідка на ім'я Любов.

"Він заскочив, "мамка, викликай швидку", весь закутаний підковдрою, сів на стілець, сидіти не може, впав, його всього трусить. Я не зрозуміла, я думала руки в попелі у нього, від дров, а в нього виявляється фарба була", — згадує жінка.

Сусідка потерпілого Любов. Суспільне Миколаїв/Валентина Гурова

Сестра потерпілого повідомила, що підозрюваних затримали. За її словами, ці люди були знайомі з Сергієм, і він іноді працював на них, виконуючи дрібні роботи за гроші на їжу. Наразі Сергій перебуває у реанімації з 60 відсотків опіків тіла, і лікарі не дають жодних гарантій на його одужання.

Стан потерпілого оцінюється як важкий, і йому потрібна термінова допомога, зокрема переливання крові. Лікарі шукають п'ять донорів для проведення необхідних процедур. Про це повідомив директор лікарні Юрій Дячук.

Місце події. Суспільне Миколаїв/Валентина Гурова

Миколаївські поліцейські затрималист. 208 КПК України трьох підозрюваних 18, 35 та 37 років. Розпочато кримінальне провадження за статтями "Умисне тяжке тілесне ушкодження", "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини" та "Грабіж, вчинений у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану", повідомили у поліції Миколаївської області.

Санкції передбачають до 10 років позбавлення волі.