Якщо ви з тих людей, які постійно переймаються питанням, що вдягнути, стоячи перед забитою шафою, тоді потрібна капсула. Це набір речей, які між собою легко поєднуються. Завдяки такому рішенню можна одягти практично все, що просто випаде з вашого гардероба.
Особливості капсульного гардероба
Капсула — це вигідний варіант лише в тому випадку, якщо купуєте якісні речі. Такий одяг не зіпсується через три прання й не вигорить після першої прогулянки. Тож вам треба відвідати магазин брендового одягу з якісними позиціями в каталозі. Зазирніть до Invogue.
Особливості капсульного гардероба:
- складається на пору року чи залежно від виду зайнятості;
- зазвичай містить від 10 до 20 речей, що легко поєднуються між собою;
- в одній капсулі є щонайменше 50 образів на кожен день.
Ви можете підібрати капсулу зі стилістом чи самостійно. Важливо врахувати тип вашої фігури, кольоротип і колірну схему.
5 речей, без яких не обійдеться зимова капсула
Суть капсули в тому, що вона містить якісні базові речі. Тож надавайте перевагу нейтральним відтінкам і фасонам, що вигідно сідають на вашому тілі. Найважливіші речі зимового гардероба:
- Светр — може бути довгим і вкороченим, із високим горлом і низьким, проте краще зупинитися на оверсайз-фасоні.
- Худі чи світшот — взимку варто вибирати модель на флісі, бажано надавати перевагу однотонним речам без написів і малюнків.
- Трикотажна сукня — в останні сезони вона набуває популярності, бажано вибрати вільний фасон і довжину до середини голені.
- Джинси — їх може бути декілька, сині й чорні. Популярними наразі є такі фасони, як палаццо, mom, бойфренди тощо.
- Об’ємний шарф (або шаль) — стильний і практичний предмет, яким можна завершити образ й зігрітися в холоди.
Ви самі складаєте капсулу. Наприклад, якщо на роботі є суворий дрес-код, то додайте декілька штанів, жилетки, сорочки й жакети.
Отже, капсула — це вигідно й універсально. Водночас ви підбираєте речі індивідуально під свій запит і можете мінімізувати час на шопінг.