Актуальна ціна на VELO та більше можливостей на сайті myogo.com.ua

На правах реклами

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Зі зростанням уваги до екології, все більше людей відмовляються від традиційного куріння на користь безтютюнових альтернатив*. Серед таких — VELO, завдяки якому можна отримати нікотинове насичення без диму та попелу*.

Огляд офіційного сайту myogo.com.ua

Коли мова заходить про покупку нікотиновмісних паучів, одним з аспектів, що впливає на рішення, це ціна  (дивись VELO ціна за посиланням). Актуальні ціни на продукцію вказані на сайті o’go та варіюються залежно від типу продукту, його міцності та смакових властивостей і становить 120-180 грн**.

Офіційний сайт ogo не лише забезпечує актуальність цін, але й пропонує спеціальні пропозиції для   учасників o’go Club, що робить покупку ще більш привабливою. Незалежно від того, чи ви вибираєте нікотиновмісні  паучі для зниження рівня споживання нікотину, чи як альтернативу* курінню, VELO пропонує якісну продукцію за цінами, що відповідають потребам різних категорій повнолітніх споживачів нікотину.

Асортимент паучів

На myogo.com.ua представлено широкий асортимент безтютюнових нікотиновмісних паучів VELO. Кожен зможе знайти оптимальний варіант залежно від особистих переваг та потреб.

В асортименті:

• VELO CITRUS FROST Х-STRONG — ці подушечки поєднують смак цитрусового лимона та охолоджуючої  перечної м’яти, створюючи  освіжаючий ефект.
  • VELO GROOVY GRAPE Х-STRONG — цей смак пропонує поєднання червоного винограду з легкою кислинкою та нюансами свіжості.
  • VELO BERRY FROST MEDIUM MINI — яскравий  смак ягід, м’яти та ментолу.
  • VELO BERRY FROST X-STRONG — насичений смак  стиглих лісових ягід у поєднанні з  м’ятою та ментолом помірної міцності.
  • VELO FREEZE X-STRONG — смак екстремальної міцної перцевої м’яти.
  • VELO ICE COOL STRONG — це  міцний ментоловий смак, що забезпечує відчуття свіжості.
  • VELO TROPIC BREEZE Х-STRONG — тропічний смак, що розкривається  нотами кокоса та ананаса, присвячені літньому настрою.
  • VELO URBAN VIBE ULTRA — кислинка та соковитість спілої журавлини.
  • VELO X-FREEZE ULTRA — цей смак відзначається міцністю, пропонуючи освіжаючий ефект завдяки високій концентрації ноток крижаного ментолу.
  • VELO Arctic Frost MAX — надає смак арктичної свіжості ментолу.

Переваги членства в o’go Club

Стати  учасником o’go Club означає відкрити для себе  Ця програма лояльності виходить за рамки звичайного шопінгу, пропонуючи своїм учасникам отримувати XP*** за різні дії на платформі. Крім покупок можна запрошувати друзів**** до клубу, залишати відгуки про продукцію та брати участь в спеціальних пропозиціях. Надалі ці XP можна обміняти на придбання сертифікатів від партнерів o`go , ексклюзивного мерчу, аксесуарів тощо.

Учасники o’go Club мають доступ до ексклюзивного контенту, який включає інформацію про нові продукти, поради щодо використання нікотиновмісних паучів. Спілкування між учасниками клубу допомагає краще зрозуміти продукцію та вибрати найбільш підходящі варіанти.

o’go Club створює спільноту однодумців, де  учасники можуть ділитися досвідом, враженнями від продукції та отримувати поради від інших учасників клубу. Це не тільки зміцнює відносини між споживачами та брендом, але й допомагає формувати лояльність та довіру.

Сайт myogo.com.ua запрошує усіх бажаючих ознайомитись з каталогом нікотиновмісних  паучів VELO. Завдяки легкості  оформлення замовлення та можливості безкоштовної доставки, кожен зможе отримати продукти з максимальною зручністю. Не упустіть свій шанс стати частиною спільноти, що цінує якість   від кожного продукту.

*Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність.

** ціна актуальна станом на 30.06.2024 р.

*** XP – це особисті Experience Points, які нараховуються учаснику за певні дії у світі o’go.  XP не мають готівкового (грошового вираження та не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті).  XP не нараховуються за придбання тютюновмісних виробів для електичного нагрівання та пристроїв для нагрівання тютюновмісної продукції glo™. Накопичені  XP можна обміняти на ексклюзивні клубні пропозиції за спеціальними цінами від o’go Club.

**** Друзі — повнолітні споживачі нікотину.