АРМА шукає управителя для суховантажного судна

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) шукає управителя заарештованого суховантажного судна Emmakris III, яке перебуває у порту Чорноморська.

Про це повідомила пресслужба Нацагентства, передає Укрінформ.

«АРМА оголошує про відбір управителя для суховантажного судна Emmakris III […] На підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва судно було передано до АРМА для управління. Наразі воно пришвартовано поблизу причалу pалізничного-паромного комплексу ДП “Морський торговельний порт” Чорноморськ” в Одеській області», — йдеться у повідомленні.

Судно побудоване в 2000 році, має 7 трюмів з вантажопідйомністю 73 281 т дедвейту та осадкою 6,8 метра.

Регістровим власником судна є компанія Greater Bloom Ltd з ОАЕ, фактичним — російське ТОВ «Линтер».

АРМА провело огляд активу та підготувало всю необхідну документацію для його передачі на конкурс. Актив знаходиться в задовільному стані і може використовуватися, зокрема, як плавуче зерносховище для перевалки та зберігання сухих вантажів.