Армія РФ атакувала з дрона автомобіль поліції на Миколаївщині: троє патрульних отримали травми

Російські військові 16 серпня 2024 року атакували з дрона автомобіль поліції у Куцурубській громаді на Миколаївщині. Троє патрульних отримали травми. Нині вони перебувають у лікарні.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції Миколаївської області.

Правоохоронці приїхали на виклик до жителів одного із сіл, аби задокументувати наслідки попередньої російської дронової атаки, повідомили в управлінні.

"Ворог підступно атакував службовий автомобіль також FPV-дроном. Троє співробітників відділення поліції №7 Миколаївського районного управління отримали вибухові поранення", — йдеться в повідомленні поліції.

Правоохоронці перебувають у лікарні. Їх життю нічого не загрожує, додають у пресслужбі відомства.

Автомобіль зазнав ушкоджень внаслідок дронової атаки з боку РФ. Троє поліцейських отримали травми. Миколаївщина, 16 серпня 2024 року. ГУ Нацполіції в Миколаївській області

За фактом порушення законів та звичаїв війни слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни).

Читати ще

Читати ще Рукотворну книгу «Ламент Херсонщини», присвячену російській окупації, показали в Миколаєві

Читати ще «Козацькі розваги»: у Миколаєві влаштували розважальний захід для дітей