Армія РФ нібито відбила рейд ЗСУ на окупований Кінбурн Миколаївської області: в ISW спростували інформацію

Російський блогер заявив, що на Кінбурн Миколаївської області в ніч проти 16 жовтня Сили оборони України здійснили рейд, який нібито відбила армія РФ. В Інституті вивчення війни (ISW) не спостерігали візуальних доказів цієї інформації.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Як відзначили аналітики, російський військовий блогер заявив 16 жовтня, що російські військові нібито відбили рейд Збройних сил України на окуповану Кінбурнську косу в ніч з 15 на 16 жовтня.

Скриншот із публікації російського військового блогеру, зазначеного у звіті ISW. Telegram

"Однак в ISW не спостерігали візуальних доказів або незалежних повідомлень про цю заяву", — зазначили у звіті.

Карта Миколаївської та Херсонської областей на сайті ISW. ISW

Що відомо про бойові дії на Кінбурнській косі

• Дев'ятого серпня 2024 року українські розвідники атакували росіян на окупованій Кінбурнській косі. У результаті рейду захисники знищили шість бронемашин й близько 30 військових. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки МО України.
  • Українські військові 11 серпня встановили ще один прапор на Кінбурнському півострові, що на Миколаївщині. Про це 12 серпня повідомив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко.
  • Тимчасово окупована Кінбурнська коса станом на серпень 2024 року лишається місцем, звідки російські війська продовжують обстрілювати південні райони Миколаївської та Херсонської областей. Окрім того, росіянами контролюється акваторія Дніпро-Бузького лиману — шлях до морських портів Миколаєва.
  • Військово-морські сили України відпрацювали по позиціях російських військових на Кінбурнському півострові, що на Миколаївщині. Атаку здійснив підрозділ "Black Six".

Читати ще

Читати ще «Померла в реанімації»: на Миколаївщині водій у стані сп’яніння наїхав на пішохідку — поліція

Читати ще «Здійснив наїзд на жінку із дитячим візком»: на Миколаївщині трапилася аварія, серед травмованих є дитина