Армія РФ завдала удару з артилерії та безпілотниками: як минула доба на Миколаївщині

Пошкоджені ворота гаража через удар безпілотників по Миколаєву, 8 лютого 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Протягом доби російська армія атакувала Миколаївщину з артилерії та дронами. Обстріли зафіксували в Очаківській й Куцурубській громадах та обласному центрі. Травмованих та загиблих немає. Крім того, над Миколаївщиною сили ППО знищили три ударних безпілотники типу "Shahed 131/136".

Про це йдеться в ранковому зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.

Миколаїв

У ніч проти восьмого лютого російські війська безпілотниками атакували цивільну інфраструктуру Миколаєва. Пошкоджені понад 20 житлових будинків, промисловий об'єкт та спорткомплекс.

"Внаслідок влучань відбулось займання на території промислового підприємства та приватного будинку. Підрозділами ДСНС пожежі було оперативно ліквідовано. Постраждалих немає", — додали у військовій адміністрації.

Миколаївський район

Сьомого лютого о 07:56 та 08:54 артилерійські обстріли зафіксували по акваторії Очаківської громади. Вже о 10:05, 10:51 та 15:48 армія Росії вдарила з артилерії по населених пунктах Куцурубської громади.

"Внаслідок чого пошкоджено житловий будинок. Постраждалих немає", — додали в ОВА.

За даними відомства, сьомого лютого о 09:14 удару безпілотниками типу "Ланцет" зазнав населений пункт Куцурубської громади, а о 09:25 FPV-дрон вдарив по береговій лінії. Загиблих та поранених немає.

Крім того, над Миколаївщиною сили протиповітряної оборони знищили три ударних безпілотники типу "Shahed 131/136".

За інформацією районних військових адміністрацій та оперативного командування "Південь".