«Артеме, ти вдома!». На Миколаївщині в останню путь провели загиблого військового

Поховання Артема. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Зі слів чоловіка, син ніколи не говорив, що бере участь безпосередньо у бойових діях.

"А в останні дні він почав розповідати більш детально, як вони з оточення кілька разів виходили, що був поранений. У лікарню не ліг, забинтувався і далі", — додає Ігор Хан.

Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв «До останнього часу ми чекали, сподівались» Ігор Ханбатько загиблого бійця 79-ї ДШВ Артема Хана.

Востаннє батько поговорив із сином 29 квітня 2022 року. 30 квітня — Артем та його побратими не вийшли з бою.

"Виявилось, що вони загинули в той самий день. Днями (січень 2024 року — ред.) ми отримали ДНК", — розповідає Ігор Хан.

Поховання військового, Миколаївщина, 8 січня 2023 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

З дитинства Артем Хан полюбляв бокс, був перспективним спортсменом, розповідають його тренери.

"За характером він був дуже добродушним серед однолітків. Але в бою був справжнім бійцем", — говорить тренер Олександр Трондін.

Нагороди солдата української армії Артема Хана, Миколаївщина, 8 січня 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

"Артем за кілька років занять досяг успіху, обійшов багатьох своїх однолітків. Виграв кілька престижних республіканських турнірів з боксу. Став чемпіоном України серед юніорів, виконав норматив КМСКандидат у майстри спорту йому залишався один крок до виконання нормативу "майстра спорту", — додає тренер Сергій Меджидов.

Тренер Артема Хана з боксу Сергій Меджидов, Миколаївщина, 8 січня 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Солдат 79-ї десантно-штурмової бригади Артем Хан загинув у районі села Діброва на Донеччині. Йому був 21 рік.