Атака артилерією: армія РФ завдала ударів по Миколаївщині

Ввечері 13 липня російські війська завдали ударів з артилерії по Куцурубській громаді та по місту Очаків, що на Миколаївщині. Внаслідок удару по місту пошкоджено житловий будинок, лінію електропередачі та мережу інтернет.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

За даними ОВА 13 липня російські війська двічі, о 20:16 та 20:59, завдали ударів з артилерії по Куцурубській громаді. Травмованих немає.

Цього ж вечора під вогнем російської артилерії опинилось місто Очаків. Обстріли відбувалися о 21:15 та 21:47. Внаслідок ударів пошкоджень зазнали житловий будинок, лінія електропередачі та мережа інтернет.

"Вживаються заходи щодо ліквідації наслідків. Постраждалих немає", — йдеться у повідомленні.

Читати ще

Читати ще «Музи не сплять — музи творять»: у Миколаєві відбувся показ документальної стрічки про хореографічний колектив

Читати ще Підтримка вразливих категорій: у громадах Миколаївщини діють курси та центри працевлаштування жінок