Атака на енергетичну інфраструктуру та обстріл дронами: як минула доба на Миколаївщині

У ніч на 26 вересня на Миколаївщині працювали сили протиповітряної оборони. Російська армія атакувала об’єкт енергетичної інфраструктури в регіоні, а також прибережну громаду області.

Про це повідомляє очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

За інформацією відомства, армія РФ атакувала об'єкт енергетичної інфраструктури в регіоні. Це призвело до відключення світла.

"Більшу частину вже заживлено енергетиками, роботи продовжуються", — повідомив очільник Миколаївської ОВА.

Протягом 25 вересня о 13:15, 13:50, 16:10 та 18:00 росіяни атакували FPV-дронами Куцурубську громаду. Внаслідок цього у селі Дмитрівка пошкоджено два автомобілі. Загиблих та травмованих немає, додали у військовій адміністрації.

Читати ще

Читати ще «Гідний наступник Айвазовського». У Миколаєві назвали вулицю на честь художника-мариніста Руфіна Судковського

Читати ще Влаштування у родини: на Миколаївщині в умовах війни розвивають сімейні форми виховання