Автопарк миколаївських поліцейських поповнили 18-ма спецмашинами

Спецмашини, що поповнили автопарк миколаївських поліцейських. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

Автопарку поліції Миколаївщини передали 18 спецмашин. Ключі від службових транспортів отримали фахівці вибухотехнічної служби, слідства, криміналістики та низки територіальних підрозділів поліції області.

Про це 15 лютого повідомили у Головному управлінні Нацполіції в Миколаївській області.

"Завдяки сучасному оснащенню транспортних засобів правоохоронці зможуть ефективніше виконувати службові завдання на деокупованих територіях, розслідувати воєнні злочини, оперативніше реагувати на правопорушення", — зазначив начальник ГУ Нацполіції у Миколаївській області Сергій Махно.

Спецавтомобіль поліції. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

У відомстві зазначили, що автопарк поповнили автомобілі: "Renault Master", "Volkswagen Crafter", "Citroen Jumper", "Peugeot Landtrek" та "Renault Duster".

"Усі транспортні засоби відповідають європейським стандартам та укомплектовані всім необхідним", — додали в поліції.