Беремо кредит з поганою кредитною історією

Сукупність поточних і минулих кредитних зобов’язань формує кредитну історію. І лише в обмеженого кола заявників вона ідеальна. Велика кількість деталей впливає на рішення кредитної організації, яка має повне право відмовити в наданні позики особам, що викликають підозру — здаються невідповідальними чи неплатоспроможними. Що робити, коли репутація зіпсована, але отримати гроші потрібно терміново? Насамперед варто зрозуміти, що кредит з поганою кредитною історією — цілком можливий.

Що впливає на кредитну історію

Ідеться про випадки, коли потенційний клієнт припустився таких помилок:

• порушив терміни внесення регулярних платежів;
  • не виконав свої зобов’язання частково чи в повному обсязі;
  • збанкрутів і не погасив заборгованості;
  • часто відправляє запити в різні фінансові організації та регулярно отримує відмови.

Інколи, коли йдеться про погану кредитну історію, мається на увазі її відсутність: людина раніше не отримувала позики. Кредитна організація не може оцінити її репутацію і автоматично не вважає такого клієнта добросовісним позичальником.

Рекомендації експертів LoviLave

Наводимо три рекомендації, які допоможуть виправити ситуацію та отримати бажану позику. Скористайтеся цими порадами, щоб підвищити шанси на успіх.

Закрийте відкриті договори

Проаналізуйте свої залишки за кредитами. Можливо, ви брали велику кількість невеликих позик і частину з них зможете віддати, залучивши кошти зі сторонніх джерел. Зверніть увагу, що інколи борги з’являються через технічні проблеми з боку фінансової установи. У такому разі якомога швидше зверніться до неї та закрийте це питання.

Подайте запит на реструктуризацію боргу

Якщо немає можливості виплатити всю суму за відкритими договорами, є сенс звернутися до менеджера фінансової установи з проханням про реструктуризацію. Якщо це перше чи друге звернення, ви матимете великі шанси на успіх. Більшість таких організацій не зацікавлені в тому, щоб зіпсувати відносини чи повністю втратити клієнта.

Зверніться до МФО

Мікрофінансові організації на зразок LoviLave можуть стати вашим єдиним виходом, якщо не спрацювали попередні рекомендації. МФО видають невеликі позики на поточні потреби (до зарплати, на лікування, навчання, придбання побутової техніки тощо) і не ризикують великими сумами. Отже, вони більш лояльні до потенційних клієнтів та не висувають до них суворих вимог.

Зазвичай отримати в них гроші можуть навіть безробітні, студенти, пенсіонери й особи з поганою кредитною історією. Якщо брати конкретно LoviLave, то ваші документи перевірять онлайн і протягом кількох хвилин ви зможете отримати позику на картку українського банку. А прорахувати терміни та суми, які ви повинні віддавати в зазначений час, дуже легко за допомогою онлайн-калькулятора на головній сторінці сайту.

Змінити кредитну історію за кілька днів неможливо — має пройти щонайменше один місяць, щоб ваші дані оновилися. Тож найраціональнішою буде порада безперервно контролювати свою кредитну історію та не доводити ситуацію до того стану, коли на її виправлення залишатимуться лічені дні.