Безпека водіїв та пасажирів. Як Укртрансбезпека перевіряє пасажирський транспорт у Миколаєві

За інформацією: Суспільне.

Олег Васьків. Фото: Назарій Рубаняк.

В рамках перевірки оглядають і гуму на колесах транспорту.

"Перевірку залишкової висоти протектора пневматичної гуми перевіряємо сертифікованим пристроєм. Тобто згідно з пунктом 31 1.4.5. Постанови Кабінету Міністрів від 13.06. у транспортному засобі типу автобус висота має бути не менше двох міліметрів", — каже старший інспектор Андрій Процький.

Андрій Процький перевіряє висоту гуми колеса автівки. Фото: Назарій Рубаняк.

"На даному ж транспортному засобі, як ви могли спостерігати, було зафіксовано порушення. Там висота була менше ніж два міліметри. 1,92, якщо бути точним", — говорить Олег Васьків.

Аналогічне порушення знаходять ще в одному пасажирському транспорті, процедура та ж сама. Про нього перевізника попереджають, складаючи спеціальний акт.

"Якщо ми кажемо про документи – там у нас одна відповідальність. Близько 17 тисяч. Якщо ж перевізник не забезпечує умови в транспорті, і не виправляє дані недоліки – тоді можлива відповідальність – 680 гривень", — пояснює старший інспектор.

Далі їдуть на іншу локацію. Тут перевіряють ще одну автівку, порушень не знаходять.

"Все добре. Єдине – колеса передні скоро треба змінювати. Але ж норма ще допустима. Тому, думаю, протягом тижня змінимо колеса та й все", — каже водій Олег.

Водій Олег та старший інспектор. Фото: Назарій Рубаняк.

У результаті рейду працівники Укртрансбезпеки перевірили 30 транспортних засобів і зафіксували 5 порушень, розповів старший інспектор Олег Васьків.

Довідковий Миколаїв