Біла ведмедиця Сметанка святкує шестиріччя у Миколаївському зоопарку

За інформацією: Суспільне.

Зефірка та Сметанка. Фото: Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення

У Миколаївському зоопарку восьмого грудня шостий день народження відзначає біла ведмедиця Сметанка. Вона народилася в закладі у 2017 році.

Про це повідомляє Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення.

Загалом білі ведмеді в Миколаївському зоопарку проживають з 1956 року. Поява на світ Сметанки стала першим за майже 50 років народженням полярного ведмежати в стінах закладу.

"Дуже була цікава історія народження Сметанки. Ми телефонували в різні зоопарки, де розмножували полярних ведмедів. Й нам сказали, що основна умова успішних пологів – це абсолютна тиша. Тобто барліг був закритий. Відвідувачів не пускали, щоб проходили біля вольєрів, навіть відключили системи гучномовців. Працівники дуже тихо працювали. У приміщенні була встановлена камера, тому момент народження Сметанки ми зафільмували", – про це Суспільному розповіли працівники закладу.

Сметанку зареєстрували у Всесвітній системі обліку тварин. Вона має свій власний обліковий номер ZYV 18-01361.

Також 27 листопада відсвяткувала свій день народження мама Сметанки, біла ведмедиця, на ім'я Зефірка. Їй виповнилося 12 років.

Зефірка та Сметанка. Фото: Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення

Зі слів працівників закладу, Зефірка та Сметанка – спокійні тварини, люблять гратися та плавати.

Вони люблять плавати у басейні, іноді робимо їм іграшки. Даємо якусь цікаву заморозку, наприклад, рибу можна заморозити. Заморозку кинути у воду, вони будуть гратися, її ловити. Ми їм замовляли м’ячі, буї з міцного пластику, такі міцні іграшки, щоб вони гралися. Вони люблять навіть акробатичні трюки робити у воді.

Довідковий Миколаїв