Боєць очаківського 73 морського центру «Замполіт» продовжує службу попри поранення

Водій підрозділу забезпечення очаківського 73-го морського центру ССО "Замполіт" на початку повномасштабного вторгнення будував блокпости. Згодом були завдання у Придністров'ї, Очакові та на Херсонщині. Під час бойових завдань боєць отримав два поранення.

Історію "Замполіта" розповіли у пресслужбі 73-го морського центру Сил спеціальних операцій.

Повномасштабне вторгнення "Замполіт" разом з родиною зустрів у Києві.

"Побачивши як місто зупинилось, вирішив вивезти свою сімʼю в безпечне місце".

"Потім допомагав Збройним силам України будувати блокпости та чекав коли буду потрібний за своєю спеціальністю", — розповів боєць.

Довго чекати не довелося — після дзвінка з військкомату чоловік зібрав речі та поїхав на Хмельниччину, де був табір комплектування. А далі були завдання у Придністров'ї, Очакові, на Херсонщині.

"В Очакові ми проводили евакуацію місцевого населення з Кінбурнської коси".

Наприкінці 2022 року під час штурму села Мала Сейдеминуха, що на Херсонщині, "Замполіт" отримав перше поранення — у шию.

"Нашим завданням тоді було завести піхоту та допомогти закріпитись. Під час штурму штабу противника я отримав вогнепальне поранення шиї, але спочатку цього навіть не помітив. Мені швидко надали домедичну допомогу, і я продовжив виконувати завдання", — каже військовий.

"Ми тоді "розмотали" близько 40 осіб противника та повністю виконали поставлене завдання".

Там же на Херсонщині чоловік отримав і друге поранення, під час бойового завдання на острові Білогрудий.

"У звʼязку з пораненням зараз я служу в підрозділі забезпечення та підвожу побратимам все, що потрібно для роботи", — розповів "Замполіт".

Читати ще

Читати ще «Це поклик, це стан душі»: капелани, що служили у деокупованих громадах Миколаївщини, про війну й довіру бійців

Читати ще У палаючому танку протидіяли росіянам — боєць з Миколаївщини розповів про бойове завдання

Читати ще У перший день росіяни розстріляли трьох людей — історії місцевих з деокупованої Новопетрівки Миколаївської області