«Це велика подія». Вифлеємський вогонь миру прибув до Миколаєва

За інформацією: Суспільне.

Вифлеємський вогонь миру. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві 11 грудня на залізничному вокзалі відбулася урочиста передача Вифлеємського вогню миру від київських до миколаївських пластунів. Вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, є символом добра, любові та спільності.

Про це кореспондентам Суспільного повідомила голова миколаївського осередку Пласту Національної скаутської організації України Ганна Чмельова.

"Для пластунів передача Вифлеємського вогню для наших миколаївських — це велика подія. Ми щасливі прийти сьогодні до нашого вокзалу, тому що вже не перший рік у нас така співпраця. Це синергіяСинергія — це взаємодія, коли результат, отриманий від спільної роботи чи співпраці кількох елементів, перевищує суму результатів, які ці елементи могли б здійснити, працюючи окремо. У контексті синергії, взаємодія створює нові можливості або поліпшує ефективність. небайдужих справ. Цей вогонь приїхав до нас з Відня, з Відня потім до Києва вчора вже по всій Україні. І сьогодні з нашими пластунами, а цього року нас дуже багато, тому що минулого року всі були десь закордоном, по Україні", — говорить вона.

Вифлеємський вогонь миру. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Пластуни планують передавати Вифлеємський вогонь миру до Нового року різним установам, організаціям, закладам, а також військовослужбовцям та волонтерам Миколаївщини.

"Сенс цього вогню — це дарувати один одному добро, нагадувати, що це дуже важливо — любов в серці. Це символічний вогонь любові, добра і миру. Минулого року військові — наші пластуни стояли із нами, не було світла, бо були відключення і вогонь нас об’єднав", — каже Ганна Чмельова.

Довідковий Миколаїв