Чи були собаки у вантажівці: що відомо про обставини ДТП у Миколаєві

У Миколаєві ввечері 28 серпня сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мінівена та вантажівки. За інформацією кореспондентів місцевого видання, які перебували на місці події, у вантажівці були заморожені туші собак. Згідно з документами, керманич перевозив вантаж з Дніпропетровщини до Одеси для подальшої утилізації.

У Національній поліції Миколаївської області надали роз'яснення ситуації.

29 серпня мережу сколихнула новина про те, що у Миколаєві під час аварії у вантажівці виявили заморожені трупи собак. Журналісти місцевого видання повідомляли про 2,5 тонни туш. Як стало відомо пізніше, у накладній на вантаж зазначалося про "Перевезення медичних відходів на утилізацію".

Кореспонденти Суспільного звернулися до миколаївського комунального підприємства "Центр захисту тварин". Там нам повідомили, що підприємство немає відношення ні до вантажівки, ні до її вмісту. Пізніше на сторінці "Центру захисту тварин" повідомили, що направили запит до поліції, аби з'ясувати обставини справи.

"Наше підприємство немає ніякого відношення до даного ДТП, якщо там дійсно були собаки, то вони точно не з нашого підприємства. В нас немає ніяких договорів з Одеським крематорієм", — йдеться у повідомленні підприємства.

Інформаційний запит КП «Центр захисту тварин» до головного управління Національної поліції в Миколаївській області. КП «Центр захисту тварин»

Як виявилося, ні про які "тонни вантажу" не йдеться. Поліціянти з’ясували, що водій авто "Renault Master" перевозив з Дніпропетровської області до Одеси 339 кілограмів біологічних матеріалів померлих тварин та медичні відходи для подальшої утилізації.

Отримувач вантажу — компанія, яка надає комплекс послуг у сфері поводження з відходами та екологічного обслуговування підприємств всієї країни.

Задля перевірки законності перевезення та дійсності наданої документації відомості про вказану подію, слідчі внесли ДТП до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею299 Кримінального кодексу України. "Жорстоке поводження з тваринами".

Станом на 29 серпня 2024 року автомобіль з вантажем евакуювали та відправили до Одеси.

Поліціянт перевіряє вантаж. ГУ Нацполіції в Миколаївській області