Чому зимова військова форма настільки тепла й надійна?

Оцінити всі принади справжньої військової форми мають змогу не лише військовослужбовці. Навчившись комбінувати різні елементи одягу з формою, ви зможете утеплитися навіть у найбільш екстремальні морози. Як саме? Розповімо просто зараз.

Як забезпечити собі чи коханій людині справжнє тепло під час зимових холодів? Брендова куртка – непоганий варіант, та ще кращим вибором стане военная форма зимняя. Носити її можуть і військовослужбовці, й цивільні особи, тож це чудовий варіант, щоб утеплитися. З чого вона складається, і за рахунок чого під нею створюється постійний комфортний прошарок тепла?

З чого складається сучасна зимова форма українських військовослужбовців

Якщо не зупинятися лише на костюмі – тобто, штанах і куртці, варто сказати, що за комфорт і збереження тепла відповідає одразу кілька шарів одягу:

  • термобілизна;
  • убакс;
  • флісова кофта.

При цьому, за вітронепроникність, вологонепроникність та брудовідштовхування, а ще за збереження тепла й цілісності внутрішніх шарів одягу військових відповідає саме форма: тобто, куртка та штани. Особливо їх вибір важливий для холодного сезону, адже на них покладаються функції забезпечення комфорту, тепла, вологовідведення та забезпечення свободи руху.

Окремо варто відзначити забарвлення форми. Вона може бути виконана як у захисних кольорах (типу «пікселя» та хакі) так і в нейтральних відтінках (олива, койот, чорний). З одного боку, вони дозволяють замаскуватися в будь-якому ландшафті та відповідають кольорам, встановленим для конкретних родів військ, а з іншого можуть надати привабливий флер мілітарі своєму власнику. Останнє досить актуально для цивільних, які використовують зимову військову форму під час активного відпочинку, хобі чи просто пересування містом.

До речі, носити зимову військову форму цивільним не заборонено. Одяг відрізняється від уніформи військових відсутністю шевронів та інших знаків відмінності.

Принцип дії зимової військової форми

Тактичні штани та куртка є основною зимовою військовою формою. Вони виготовляються з комбінації перевірених, легких, довговічних і зносостійких матеріалів, таких, як:

  • бавовна, спандекс та мікрофліс – для внутрішнього шару;
  • мембрана – для серединного шару;
  • нейлон та поліестер (Оксфорд) для зовнішнього шару.

Багатошаровість не додає значного об’єму та ваги куртці та штанам. Так, внутрішній гарантує ефективне своєчасне відведення вологи від тіла, щоб воно не перегрівалося, а потім не охолоджувалося. А приємний на дотик матеріал також забезпечує комфорт та збереження тепла.

Мембрана відповідає як за акумулювання тепла, так і за повітропроникність куртки та штанів. Зовнішній шар завжди синтетичний, вітрозахисний і такий, що не шарудить. Він просочується спеціальним складом для вологовідштовхування, брудовідштовхування та додаткового захисту від холоду. Всі ці шари разом з додатковими шарами одягу забезпечують комфорт та постійний прошарок тепла біля шкіри навіть під час екстремальних морозів та мінімальних рухів.

Щоб обрати найбільш підходящу, найкомфортнішу та найтеплішу зимову військову форму, звертайтеся до інтернет-магазину Моментум. У нас ви знайдете різні моделі зимової військової форми від українського виробника та в широкому діапазоні розмірів, для чоловіків та жінок. Утеплитися тепер простіше простого!

Довідковий Миколаїв