Держбюджет на відновлення Миколаївщини: підсумки за 2023 рік

Ілюстративне фото: GETTY IMAGES. Getty Images

На Миколаївщині протягом 2023 року виділили 307 мільйонів гривень на відновлення регіону. З них 232 мільйони — з обласного, а 88 мільйонів — з місцевого бюджету.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

За слів Віталія Кіма, Миколаївщина через повномасштабну війну має невеликий ресурс, але попри це, регіон має гарні результати на рівні країни та має плани на 2024 рік.

"73 проєкти реалізуються. Дев’ять з них буде великих на наступний рік і це ще не враховуються окремі проєкти, такі як, наприклад, лікарні. Якщо буде державна програма по лікарнях, то буде додатково ще два мільярди гривень", — розповів начальник ОВА

Віталій Кім також зазначає, що відновлення області станом на грудень 2023 року триває досить активно.

"Агенції відновлення зробили все загальним бюджетом 960 мільйонів гривень. Хочу відзначити темпи. Почали в грудні минулого (2022 — ред.) року, а закінчили пару місяців тому", — сказав Кім.

Про ремонт доріг та мостів

• Експлуатаційний ремонт доріг місцевого значення — 455 кілометрів на суму 325 мільйонів гривень.
  • Утримання автомобільних доріг загального користування державного значення — 550 кілометрів на суму 617 мільйонів гривень.
  • Відновлено 19 з 20 мостів. З них дев'ять у співпраці з Державною спеціальною службою транспорту та UNITED24.