Держсекретар США та глава МЗС Британії прибули до Києва

Державний секретар США Ентоні Блінкен разом із міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Леммі прибули із візитом до української столиці.

Про це повідомляє AP, передає Укрінформ.

Зазначається, що політики прибули до Києва потягом.

Secretaries Blinken and Lammy arriving in sunny Kyiv 🇺🇦 pic.twitter.com/vqQJHtrJSO

— Olivia Gazis (@Olivia_Gazis) September 11, 2024

Очікується, що вони зустрінуться з Президентом України Володимиром Зеленським і високопосадовцями українського уряду, щоб обговорити продовження підтримки захисту України від агресії Росії та шляхи забезпечення процвітання України «у військовому, економічному та демократичному плані у довгостроковій перспективі».

Як повідомляв Укрінформ, 10 вересня у Білому домі заявили, що Блінкен під час візиту до Києва планує ознайомитися із ситуацією на полі бою та обговорити потреби України і просування мирних пропозицій Президента Зеленського.

Раніше у середу до Києва прибули президент Литви Гітанас Науседа і прем’єр-міністр Латвії Евіка Сіліня, а також глава Сенату Чехії Мілош Вистрчіл.