Для миколаївських «Коршунів»: як волонтери збирають гроші на ремонт автомобілів

Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв «Тобто хтось віддає все: приносить в жертву своє життя, дітей, сім’ї, а хтось просто заморився» Олена на псевдо «Щаслива»волонтерка

Сума, яку раніше вдавалось зібрати протягом тижня, нині збирають до місяця. Інтенсивність зборів знизилась, зазначає волонтерка.

"Мені важко це коментувати, адже хлопці віддають своє життя, як ми можемо заморюватись зараз, це не природно. Але треба прокидатись і щось робити для того, щоб перемогти, бо це наша спільна біда, яка прийшла в наш дім, треба всім захищатись", — додає Олена "Щаслива".

Військовий підрозділу протиповітряної оборони Максим говорить, причини, чому потрібно донатити — дві.

"Причина, яка, на жаль, має місце бути — це тяжкі умови праці. Військовий автомобіль — це розхідний матеріал, сьогодні він є, а завтра його може не бути. По-друге, що головне — це наша спільна перемога, і ми працюємо для однієї мети — для спільної скорішої перемоги", — розповідає український військовий.

Військовослужбовець Максим, 9 січня 2024 року. Кадр з відео, яке надав військовий

До збору долучились власники миколаївських кавʼярень. Зі слів підприємиці Юлії, планують зібрати 10 тисяч гривень та додати донати клієнтів на ремонт машин військових підрозділу ППО.

"Ми хочемо розіграти 24 макаруни. Це буде два боксики — два переможці. Буде 100 номерків, кожен коштує 100 гривень. Коли ми зберемо всю необхідну суму, з допомогою рандомайзера, котрий є гарантом того, що все буде чесно, у прямому ефірі обираємо двох переможців. Вилучені кошти у прямому ефірі переведемо Олені", — ділиться ініціативою Юлія.

Власниця кав’ярні Юлія, Миколаїв, 9 січня 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Дівчина каже, за допомоги подібних акцій, охоче долучаються до донатів і клієнти, і підписники у соцмережах.

"Так вони мають надію на те, що вони щось виграють. Трошки мотивує донатити, адже бачиш, що багато людей бере участь. Бачиш, що список поповнюється, значить люди довіряють і більше беруть участь", — говорить власниця мережі закладів.

Волонтерам вже вдалось зібрати 58 тисяч гривень та внести їх за ремонт однієї з машин для підрозділу "Коршунів", розповіла Олена "Щаслива".