Для закладів освіти: громадам Миколаївщини передали 12 шкільних автобусів

Шкільні автобуси. Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація

Для восьми громад Миколаївської області передали 12 шкільних автобусів «Еталон». Проєкт реалізували за фінансової підтримки посольства Королівства Данія в Україні UNOPSУправління ООН з обслуговування проектів.

Про це шостого грудня повідомили у пресслужбі Миколаївської обласної військової адміністрації.

«У рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Миколаївської області (РОМС) при фінансовій підтримці посольства Королівства Данія в Україні UNOPS було закуплено 12 сучасних шкільних автобусів «Еталон» для передачі восьми громадам Миколаївської області», — йдеться в повідомлені ОВА.

Символи Королівства Данія Кадр з відео, Миколаївська ОВА

Сидіння в автобусі Кадр з відео, Миколаївська ОВА

Автобуси відправлять в Снігурівську, Широківську, Первомайську, Воскресенську, Шевченківську, Сухоєланецьку, Нечаянську та Очаківську громади.