Добрий хом’як, злий кіт та хурделиця: у Миколаєві організували свято для дітей з сімей військовополонених

За інформацією: Суспільне.

Конкурси для дітей, Миколаїв, 9 грудня 2023 року. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві дев'ятого грудня, до Дня Святого Миколая, організували свято для дітей з сімей військовополонених або звільнених з полону. Інтерактивна театральна програма включала танці, естафети та подарунки. Акція відбулася в Миколаївському міському центрі підтримки ветеранів.

Кореспонденти Суспільного відвідали захід.

У залі були присутні 20 дітей віком від чотирьох до десяти років з батьками або рідними. Інтерактив розпочали танцями та естафетами. На завершення учасники отримали подарунки: дівчата — ляльки, хлопці — скейти.

"Зараз в цей скрутний час, для діток це є дуже важливо. Тому що емоційно і психологічно вони дуже напружені. А саме такі свята допомагають розкритися, відпочити й отримати позитивні емоції", — говорить мати одного з учасників Лілія.

Лілія та її син Володимир, Миколаїв, 9 грудня 2023 року. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв"Настрій класний. (Сподобалось? — ред.) Так", — додає Володимир.

На заході з’явився Святий Миколай. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Одночасно на подібних заходах працюють психологи з дітьми та їхніми батьками, говорить психологиня міського центру підтримки ветеранів Ганна Бабіна.

"Ми надаємо допомогу як на самому заході, якщо людина потребує цього. Так і беремо людину у повний курс. Тобто надаємо повну терапію. Від 8 до 12 консультацій", — розповідає психологиня.

Психологиня міського центру підтримки ветеранів Ганна Бабіна, Миколаїв, 9 грудня 2023 року. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Колективні зустрічі позитивно впливають на малечу, говорить психологиня.

"Тут багато діток, вони всі радіють, вони діляться емоціями, вони починають більше довіряти людям", — додає Ганна Бабіна.

Святий Миколай вітає дітей. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Програма тривала близько години.

Довідковий Миколаїв