Допомагав армії РФ: на Миколаївщині матроса підозрюють у державній зраді

На Миколаївщині військовослужбовцю Військово-морських сил ЗСУ повідомлено про підозру у держзраді. Попередньо він допомагав росіянам, передаючи інформацію про свою військову частину.

Про це 10 липня повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

За даними слідства, у травні 2024 року чоловік погодився виконувати завдання, отримані від представника Росії. 24-річний підозрюваний контактував, отримував та надсилав виконані завдання через електронну пошту.

Таким чином він передав ворогу відомості про командування військової частини, в якій проходив службу.

Опісля прочитання повідомлення автоматично видалялися.

Станом на десяте липня чоловіка затримали та повідомили про підозру у держзрадіЧастина 2 статті 111 Кримінального кодексу України. Нині його утримують під вартою без права внесення застави.

Читати ще

Читати ще Російський снаряд зруйнував три поверхи: у Миколаєві відновили багатоповерхівку