Допоможуть оперативніше виконувати бойові завдання. Військовим передали п’ять пікапів від громади Миколаєва

Пікапи, які передали військовим від Миколаївської міської ради, 8 січня 2024 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Від громади Миколаєва бійцям 123 бригади територіальної оборони восьмого січня передали п'ять нових пікапів. На придбання автомобілів на сесії міської ради в грудні 2023 року депутати виділили сім мільйонів гривень.

Про це Суспільному розповів Миколаївській міський голова Олександр Сєнкевич.

На авто запит отримали від військових.

"Ці повнопривідні пікапи, які були закуплені коштом місцевого бюджету, ми передаємо до нашої місцевої 123 бригади ТрО. Ми будемо намагатися в 2024 році продовжувати допомагати військовим. Окремо у нас співпраця йде зі 123 бригадою", — сказав Олександр Сєнкевич.

Пікапи, які передали військовим, 8 січня 2024 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Автівки допоможуть оперативніше виконувати бойові завдання, розповідає заступник командира батальйону 123 бригади територіальної оборони Дмитро Вітер.

"Усі знають, що техніка у нас — розхідний матеріал і нам постійно її не вистачає. Вони виходять з ладу, вони знищуються. Постійно треба виконувати боєві завдання, тому ми постійно і звертаємося до мерії, до волонтерів. Ми ставимо кулемети на авто й виконуємо завдання", — розповів Дмитро Вітер.

Заступник командира батальйону 123 бригади територіальної оборони Дмитро Вітер. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв