Другий день на Миколаївщині горить ліс — рятувальники локалізували пожежу

У Вознесенському районі Миколаївщини вже другий день горить лісовий масив — гасіння ускладнює щільно засаджена рослинність.

Про це 3 вересня повідомили у Головному управлінні ДСНС у Миколаївській області.

Другого серпня о 15:24 за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу мішаного лісового масиву на території ДП "Веселинівське лісове господарство "Варюшине" у Вознесенському районі.

За викликом прибули три відділення пожежно-рятувальних частин та місцева пожежна охорона "Покровка".

"Спостерігалось три осередки горіння, що може свідчити про те, що ймовірно ліс хтось навмисно підпалив. Остаточна причина виникнення пожежі наразі ще встановлюється".

Загалом вогнем було охоплено площу орієнтовно 2 гектари. Ускладнювало гасіння та доступ техніки до епіцентру пожежі значне захаращення густою рослинністю.

Рятувальникам вдалось 2 вересня о 20:00 локалізувати пожежу.

Вночі та зараз, станом на 09:00, вогнеборці чергують на місці та проливають окремі тліючі осередки задля недопущення повторного загоряння. Для моніторингу ситуації задіяно квадрокоптер, повідомили у ДСНС.

Читати ще

Читати ще Капітальний ремонт здійснювали у 80-х роках: на Миколаївщині дорога залишається без ремонту

Читати ще Кінбурнський півострів: моніторинг стану заповідної території на Миколаївщині