Героїзувала російських загарбників: голові Куцурубської громади на Миколаївщині повідомили про підозру

Голові Куцурубської громади Інні Копійці на Миколаївщині, яка виправдовувала збройну агресію РФ проти України, повідомили про підозру. За даними слідства, жінка героїзувала російських загарбників та вихваляла кремлівський режим. Станом на 18 жовтня вона перебуває під вартою.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції України.

За даними поліції, 54-річна голова сільради на робочому місці неодноразово висловлювалась, виправдовуючи воєнні злочини Росії. А також намагалась дискредитувати вище військово-політичне керівництво України.

Водночас у Службі безпеки України додали, що жінка називала війну Російської Федерації проти України "внутрішнім громадянським конфліктом".

"Також виправдовувала ракетні удари по українських містах та вбивства цивільних громадян. При цьому зловмисниця заперечувала причетність загарбників до їхніх воєнних злочинів на території громади яку вона очолює", — йдеться в повідомленні Служби безпеки.

Зазначається, що у такий спосіб вона розхитувала суспільно-політичну ситуацію в регіоні на користь Росії. Під час обшуків у її помешканні вилучили мобільний пристрій та комп'ютер із доказами протиправної діяльності.

Голова Куцурубської громади Миколаївської області. ГУ Нацполіції в Миколаївській області

Станом на 18 жовтня 2024 року жінці повідомили про підозру у виправдовуванні, визнанні правомірною та запереченні російської агресії проти України. Санкція статтіЧастина 3 статті 436-2 Кримінального кодексу України передбачає до восьми років ув'язнення з конфіскацією майна.

Що відомо про Інну Копійку

15 жовтня 2024 року стало відомо про затримання жінки, про це йдеться у статті миколаївського видання "МикВісті".

У листопаді 2015 року її обрали головою Куцурубської ТГ. До цього декілька разів була сільським головою.

Копійка Інна Василівна народилась 14 липня 1970 року в Очакові Миколаївської області. У 1990 році закінчила Миколаївське медичне училище, за спеціальністю "Фельдшер".

Читати ще

Читати ще На честь «Заслуженого журналіста України»: у Миколаєві встановили меморіальну дошку фотокореспонденту Олександру Кремку

Читати ще «Назавжди залишиться 22»: на Миколаївщині провели в останню путь полеглого бійця Віктора Мороза