Глава Євроради запросив Зеленського на саміт лідерів ЄС

Президент Європейської ради Шарль Мішель запросив Президента України Володимира Зеленського на саміт лідерів країн-членів ЄС.

Про це очільник Євроради повідомив у соцмережі Х, передає Укрінформ.

«Запросив Президента Володимира Зеленського на саміт Європейської ради у четвер, 17 жовтня, щоб підбити підсумки останніх подій у війні Росії проти України і представити свій План перемоги», — написав Мішель.

Як повідомлялося, 17-18 жовтня у Брюсселі відбудеться зустріч Європейської ради, під час якої лідери ЄС обговорять розвиток ситуації в Україні та інші найважливіші питання внутрішньої та зовнішньої політики Європейського Союзу.