«Горді знати таку людину»: у Миколаєві попрощалися з загиблим десантником

Олександр Попов. Фото: Суспільне Миколаїв

У Миколаєві другого грудня попрощались із загиблим військовослужбовцем 95 окремої десантно-штурмової бригади Олександром Поповим. Чоловік загинув під Куп’янськом, отримавши поранення, несумісне з життям.

Про це кореспондентам Суспільного повідомила радниця начальника Миколаївської ОВА Неллі Яровенко.

Прощання з Олександром відбувалося у Кафедральному Соборі Касперівської Божої матері. Провести героя прийшли друзі, рідні, побратими та колишні колеги загиблого.

Рідні та друзі прийшли в собор попрощатися з Олександром, 2 грудня 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Олександр Попов із 2005 року працював телеоператором у Миколаївській обласній державній телерадіокомпанії, а згодом — на Суспільне Миколаїв до вересня 2019 року. "Добрий, чуйний та з почуттям гумору" — таким, каже, запам’ятала Олександра колишня колега Марія Савицька.

"Це трагедія для нас колег колишніх, ми працювали багато років разом, я хочу розказати випадок, який мені запам'ятався найбільше. Це була презентація книги, він зняв все класно, враховуючи те, що це була така "паркетина". Красиво, світло. Він зняв все, окрім книги. Ми потім з ним дуже довго пригадували цю ситуацію. І на кожній наступній зйомці це вже була така точка приколу", — пригадує Марія Савицька.

"Якщо якісь проблеми він завжди запитував: "Допомога потрібна?" І от таким я буду його пам’ятати".

Олександр приєднався до лав Збройних сил України після початку повномасштабного вторгнення. Загинув 22 листопада на Харківщині, під Купʼянськом, отримавши поранення несумісне з життям. Йому було 38 років.

Сестра Олександра на колінах стоїть біля його труни. Поруч — побратим загиблого, 2 грудня 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

"Сашко був чудовим хлопцем, дуже талановитим, дуже класним, дуже хорошою людиною, справжнім професіоналом і класним оператором. І відзняв чимало чудових фільмів. Я гордий тим, що я знав цю людину, я гордий тим, що дружив з Сашком. І вічна йому пам’ять та честь", — говорить колишній колега Олександра Володимир Лисюк.

"Я й хвилини не сумнівався в тому, що він піде захищати Україну".

Побратими Олександра Попова виносять труну, 2 грудня 2022 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Рідні Олександра прийняли рішення щодо його кремації.