«Граючись, працюємо»: службовий пес Церон допомагає поліціянтам Миколаївщини

Інспектор-кінолог поліції Руслан Пелих виконує свою роботу разом зі службовою собакою на ім'я Церон. Пес допомагає шукати сліди злочинців, безвісти зниклих людей та стріляні гільзи на місцях подій у Миколаївській області.

Про роботу поліціянта та його чотирилапого помічника 10 серпня розповіли у Головному управлінні Нацполіції у Миколаївські області.

"Стимул для собаки — це його улюблена іграшка — апортувальний м’ячик чи інший предмет. Щоб погратися з ним, Церон виконає будь-яку команду, яку я йому скажу", — розповідає Руслан Пелих.

Службовий пес Церон разом з інспектором-кінологом Русланом Пелихом. Головне управління Нацполіції у Миколаївській області

У поліції кажуть, щотижня по кілька разів службовий пес тренується зі своїм кінологом, аби не втратити навички.

"Має знайти річ по запаху, власника предмета, якого йому дають понюхати, серед групи людей. Також шукає стріляні гільзи, часто вони є речовими доказами у кримінальних провадженнях, але їх дуже важко знайти на місцевості (серед листя чи у високій траві)", — йдеться у розповіді.

Службовий пес Церон. Головне управління Нацполіції у Миколаївській області

За словами інспектора-кінолога, без любові до тварини неможливо набути бажаного результату.

"Тож ми, граючись, працюємо".Читати ще

Читати ще Пошкоджено дитячий садок: армія Росії атакувала прибережні громади Миколаївщини

Читати ще Підготовка до зими: лікарні Миколаївщини працюватимуть попри відключення світла