«Я просто хлопець із камерою». Оператор гурту Imagine Dragons відвідав Сашка Згурського з Миколаївщини

За інформацією: Суспільне.

Тай Арнольд у Новогригорівці. Фото: UNITED24

Оператор-постановник Imagine Dragons Тай Арнольд вчергове відвідав село Новогригорівка на Миколаївщині. Чоловік приїхав, аби подивитися на відбудований будинок героя його кліпу Сашка Згурського.

Фотографії з поїздки Тая Арнольда опублікували UNITED24.

Оператор-постановник Imagine Dragons Тай Арнольд під час своєї волонтерської місії у Новогригорівці зняв проникливі кадри про життя Сашка та його зруйнований будинок, які стали частиною кліпу на композицію "Crushed" і зрештою змінили життя хлопчика.

Тай Арнольд з Сашком Згурським Фото: UNITED24

Тай роздивляється новий будинок родини Згурських Фото: UNITED24

Кадри Тая Арнольда Фото: UNITED24

У червні 2023 року будинок 14-річного Олександра Згурського — героя кліпу гурту Imagine Dragons, знесли, аби заново побудувати новий. Гроші на будівництво виділив донор UNITED 24.

Фото: UNITED24 «Я просто хлопець із камерою, який опинився в потрібному місці в потрібний час. Додайте зняті мною кадри у кліп Imagine Dragons, потім долучіть UNITED24 та «Аврору» — і отримаєте справжнє диво. Це гарний приклад, як люди можуть зробити щось особливе» Тай АрнольдОператор-постановник Imagine Dragons

У січні 2024 року Тай знову приїхав до Новогригорівки, щоб поспілкуватися з Сашком та подивитися на відбудований будинок родини Згурських.

Довідковий Миколаїв