«Йому назавжди буде 21»: на Миколаївщині попрощалися з воїном Євгенієм Федоренком

У Південноукраїнську Миколаївської області попрощалися з танкістом Євгенієм Федоренком. У липні 2020 року чоловіка призвали на строкову службу в армію, а після — він підписав контракт. Боєць загинув на Херсонщині у 2022 році. Два роки мати вірила, що син живий, але ДНК-експертиза підтвердила його смерть.

Про це 15 жовтня 2024 року повідомили у пресслужбі Південноукраїнської міської ради.

Євгеній народився у селі Богданівка у 2001 році. Зростав добрим та чуйним до людей, кажуть у міськраді. Після закінчення школи вступив до професійного ліцею та отримав кваліфікацію зварювальника.

"Коли почалася антитерористична операція на сході України, Євгеній був підлітком. Патріотизм військових вразив настільки, що у серці хлопця зародилася мрія про військову форму".

23 липня 2020 року Євгенія призвали на строкову службу до армії, а після неї він підписав контракт.

Протягом служби військовий запевняв матір, що все буде добре — ні на що не скаржився, кажуть у міськраді. Під час штурмових дій у 2022 році в районі села П'ятихатки на Херсонщині, російські військові з літаків розбомбили українських захисників, серед яких перебував і Євгеній.

Квіти на труні. Південноукраїнськ, 15 жовтня 2024 року. Південноукраїнська міська рада

"З того дня життя матері, Наталії Олександрівни, розділилося на "до" та "після". Вона не знала, що з її сином, де він — телефон просто був "поза зоною досяжності", а від побратимів єдиного сина — жодної звістки", — розповідають у міській раді.

Два роки мати сподівалась і вірила, що син живий та скоро повернеться додому. ДНК-експертиза підтвердила, що танкіст Євгеній Федоренко загинув 15 жовтня 2022 року.

Люди прощаються із загиблим воїном Євгенієм Федоренком. Південноукраїнськ, 15 жовтня 2024 року. Південноукраїнська міська рада

Пам'ять загиблого вшанували хвилиною мовчання. Містяни прощалися з чоловіком, схиляючи голови перед труною. Державний прапор України, яким була вкрита труна з тілом воїна, передали матері.

Військовий передаї прапор матері загиблого Євгенія Федоренка. Миколаївщина, Південноукраїнськ, 15 жовтня 2024 року. Південноукраїнська міська рада

Євгенія Федоренка поховали у рідному селі Богданівка.

Читати ще

Читати ще На Миколаївщині через відключення електроенергії не працює лінія 101 та 102

Читати ще Збирають врожай після бойових дій: на Миколаївщині родина фермерів в умовах війни веде сільське господарство