Як почати бізнес з Китаєм

Ви хочете розпочати свій бізнес на основі китайських запчастин чи вже готової продукції? Ви обрали потрібні товари на торгових майданчиках Китаю і хочете імпортувати їх в Україну в найкоротші терміни? Не поспішайте відгукуватися навіть на найвигідніші пропозиції. Крім вартості товару також важливо заздалегідь дізнатися вартість доставки – часто китайські продавці завищують її у кілька разів. Але не поспішайте засмучуватись — у вас є ще одна можливість перевозити товар швидко і вигідно.

Оперативна доставка – ключ до прибутку

Почати бізнес можна досить просто. Головне – переконатися, що у вас є можливість забезпечити такий його аспект, як швидка доставка з Китаю. Клієнт не чекатиме, поки нерозторопні перевізники зберуть замовлення, відправлять його морем і потім транспортуватимуть через пів континенту в максимально повільному темпі. Швидше за все вони знайдуть нового продавця, навіть якщо у вас вигідніші ціни, або товар саме тієї моделі, яка потрібна покупцеві.

Найкращою альтернативою китайським перевізникам є вітчизняні логістичні компанії. Україна зробила великий крок уперед у цьому напрямі, і тепер ви можете замовляти товари по всьому світу за найвигіднішими тарифами. Перевезення здійснюються маршрутами, які працюють не так на логістичну компанію, але на клієнта. Також великий плюс – це величезний вибір варіантів такої доставки.

Найкращий спосіб перевезення на сьогоднішній день – це транспортування морем. Ви можете замовити у окремого постачальника або кількох популярних маркетплейсів, на кшталт Аліекспреса, або ж зовсім від державних підприємств — все це можна перевозити на кораблях. Після розвантаження контейнерів у порту вони відразу ж вирушають далі до клієнта, що забезпечує високу швидкість та безпеку таких перевезень.

Також є варіанти авіа, мультимодального та комбінованого транспортування. Вони розраховані на меншу кількість товару за раз, але є надійним способом перевезти продукцію з Китаю швидко.

Чому вигідно замовляти перевезення товарів з Китаю?

Чому саме Китай так добре підходить для ведення бізнесу? Відповідь досить проста —  гнучкі закони в галузі торгівлі та міжнародних перевезень, а також низька вартість китайської продукції є справжньою золотою жилою для малих, середніх або навіть великих бізнесів.

Серед інших плюсів початку свого бізнесу з Китаєм:

  • різноманітний асортимент;
  • низькі витрати на логістику за умови роботи з українськими компаніями;
  • товари вигідно купувати як оптом, так і роздрібно.

Головне – будьте обережними та співпрацюйте тільки з перевіреними постачальниками.

Довідковий Миколаїв