Житель Миколаєва виявив касетний боєприпас неподалік багатоповерхівок — Патрульна поліція

Боєприпас біля багатоповерхівки в Миколаєві, 11 січня 2024 року. Фото: Патрульна поліція Миколаївщини

У Центральному районі Миколаєва 11-го січня, близько 13:00, містянин виявив касетний боєприпас. На місці працюють правоохоронці та вибухотехніки.

Про це повідомили в Патрульній поліції Миколаївщині.

Предмет циліндричної форми, схожий на касетний боєприпас, чоловік виявив біля недобудови неподалік від багатоповерхівок.

"Патрульні здійснили охорону місця події та викликали вибухотехніків", — зазначили правоохоронці.

Що робити, якщо виявили підозрілий предмет:

• обов‘язково зателефонуйте на лінію 101 або 102 та повідомте про виявлення підозрілого предмета;
  • попередьте про підозрілий предмет людей які перебувають поруч, та позначте або обгородіть його;
  • очікуйте рятувальників на безпечній відстані від місця перебування предмета.