Жителя Очакова Миколаївської області підозрюють у держзраді — Спеціалізована прокуратура

На Миколаївщині 34-річного жителя Очакова підозрюють у держзраді. За даними слідства, чоловік співпрацював з росіянами та передавав інформацію щодо дислокації й чисельності формувань ЗСУ.

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

За інформацією прокуратури, чоловік підтримував агресію Росії проти України, у квітні 2024 року допомагав росіянами у здійсненні підривної діяльності.

"Бувши завербованим, він розпочав листування у проросійському чат-боті, де виконував поставлені йому завдання. Зокрема, збирав та передавав деталізовані дані, у тому числі графічні зображення військового характеру щодо дислокації, чисельності та озброєння ЗСУ на території Миколаївської області, позначаючи місця їх розташування на мапі", — йдеться у повідомленні.

Такі дії чоловіка мали загрозу ураження підрозділів ЗСУ, додають у відомстві.

Станом на дев'яте вересня підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права застави.

Читати ще

Читати ще Корегувала російські удари по Миколаєву: Служба безпеки України затримала підозрювану в роботі на ГРУ

Читати ще Трьох «посадовців» окупаційної виправної колонії Херсонщини підозрюють у колабораціонізмі — Миколаївська прокуратура