Київ і Варшава підписали безпекову угоду

Президент України Володимир Зеленський і голова Ради міністрів Польщі Дональд Туск підписали у Варшаві 8 липня безпекову угоду.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Туск назвав угоду дуже важливим документом і нагадав, що до цього часу подібні угоди, які стосуються взаємної безпеки, вже підписали з Києвом 19 держав і ЄС як спільнота.

«Для нас було дуже важливо під час підготовки документа, щоби він не залишався просто декларацією доброї волі. Кожне слово в цьому документі є значущим, з них будуть практичні наслідки. Ми сприймаємо слова як взаємне зобов’язання, а не як пусті обіцянки. Ми найближчим часом разом з іншими союзниками крок за кроком будемо втілювати положення документа в життя», — сказав глава польського уряду.

Він зауважив, що сторони були реалістами, коли готували угоду. Україна знає це і цінує, додав політик.