Кинув гранату в знайомих. На Миколаївщині затримали жителя Первомайської громади

Човен, в який кинули гранату, Миколаївщина. Фото: Національна поліція

На Миколаївщині правоохоронці затримали жителя Первомайської громади. Його підозрюють в замаху на вбивство. За даними слідчих, чоловік кинув гранату в човен, у якому перебували двоє його знайомих.

Про це 24 листопада повідомили в Нацполіції Миколаївщини.

До поліції звернувся 49-річний чоловік. У пришвартований на березі човен, в якому він перебував разом зі своїм знайомим, кинув гранату місцевий житель Первомайської громади.

"Поліцейські встановили, що між 60-річним чоловіком та риболовами виник словесний конфлікт, після якого зловмисник пішов додому та повернувся вже з вибухівкою в руках, яку кинув у чоловіків на човні", — йдеться в повідомленні.

У результаті вибуху травмований 57-річний чоловік, іншому рибалці вдалось уникнути поранень.

Під час обшуку в будинку затриманого поліцейські виявили понад сотню набоїв різного калібру до автоматичної зброї та дві димові шашки.

Димова шашка. Фото: Національна поліція

Крім статтіЧастина 3 статті 15 пункт 1, частина 2 статті 115 Кримінального кодексу України "Замах на умисне вбивство" вирішується питання щодо оголошення чоловіку про підозру Частина 1 статті 263 Кримінального кодексу України через "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами". Санкції статей передбачають до 15 років ув’язнення.

Станом на 24 листопада триває досудове розслідування.