Кинув гранату у двох людей: у Миколаєві затримали чоловіка

Ілюстративне фото: Getty Images

У Миколаєві затримали підозрюваного, який внаслідок конфлікту кинув гранату у місцевих. Через вибух двоє людей 28 та 34 років травмовані.

Про це 12 лютого повідомили у Головному управлінні Нацполіції у Миколаївській області.

Подія трапилась 10 лютого на вулиці 295-ї Стрілецької Дивізії.

"Невідомий кинув вибухівку у двох чоловіків, після чого втік із місця скоєння злочину. У ході проведення першочергових слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили особу фігуранта та його місце перебування", — розповіли у поліції.

За даними відомства, підозрюваним виявися 29-річний місцевий житель, між яким та ще двома людьми стався конфлікт.

"Під час зʼясування стосунків фігурант дістав гранату та кинув у опонентів. З місця події поліцейські вилучили фрагмент запалу та направили його на експертне дослідження", — додали у пресслужбі.

Чека від гранати, що вилучили на місці події. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

Чоловіку повідомили про підозру у "Замаху на умисне вбивство". Санкція статтіЧастина друга статті 15, пункт 1; частина друга статті 115 Кримінального кодексу України передбачає ув'язнення строком до 15 років. Нині триває досудове розслідування.