Коли в Миколаєві ліквідують стихійне сміттєзвалище в мікрорайоні Тернівка: що відповіли в місцевій адміністрації

Стихійне сміттєзвалище. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві в мікрорайоні Тернівка не ліквідовують сміття на сміттєзвалищі, що накопичилося біля підприємств. В адміністрації Центрального району планують прибирання звалища після перевірки території на наявність вибухонебезпечних предметів.

Зазначило відомство у відповідь на запит кореспондентів Суспільного.

Як повідомили в адміністрації Центрального району, їм відомо про наявність стихійного сміттєзвалища на вулиці 116 Дивізії.

"Повідомляємо, що адміністрацією Центрального району раніше вживались заходи з ліквідації несанкціонованих звалищ на даній території. Вивезення побутових відходів здійснюється відповідно до договору від 23.05.2021 № 339 укладеного між департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради та комунальним підприємством "Миколаївкомунтранс", — зазначили в адміністрації.

Сміттєзвалище в Тернівці. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Заходи щодо ліквідації сміття планують вжити в період — з квітня до червня 2024 року.

"Інформуємо, що виконання заходів з ліквідації несанкціонованого звалища будуть плануватися в ІІ кварталі поточного року. З урахуванням результатів проведення комплексу заходів щодо ліквідації небезпек відповідними службами, оскільки не слід виключати чинну ймовірність наявності на відкритих територіях вибухонебезпечних предметів", — йдеться у відповідь на запит.

Що відомо про сміттєзвалище в Тернівці

• Жителі мікрорайону Тернівка розповідали, що територію сміттєзвалища останній раз прибирали від сміття у 2019 році. Організація вивозу побутових відходів у Тернівці є, але не всі жителі району уклали договори з відповідною компанією.
  • Головна спеціалістка Державної екологічної інспекції Південно-західного округу Світлана Бешевець говорить, про сміттєзвалище знають та вже звернулися до адміністрації Центрального району, аби його ліквідували.