Коридори солідарності є свідченням спільної транспортної стратегії України та ЄС — Мінінфраструктури

Коридори солідарності визначають стратегію її подальшого поєднання із європейською транспортною інфраструктурою.

Про це сьогодні у Брюсселі, після підписання Угоди про лібералізацію вантажних перевезень між Україною та ЄС, заявив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«Ми маємо розуміти, що війна в Україні триває, що ми маємо зони окупації та захоплені порти. Сумарну спроможність всіх портів, яка була до війни, неможливо порівняти з тією, яку ми маємо зараз. Добре, що «морський коридор» почав працювати, — це зменшило тиск на залізницю та на дороги. Але ми все ще не вийшли на ті показники, які мали до повномасштабного вторгнення», — зазначив український урядовець.