Корисна Зарубіжна література non-fiction: огляд найбільш затребуваних книг

Зарубіжна література non-fiction в останні роки викликає зростаючий інтерес у російських читачів. Це пов’язано з тим, що такі книги дозволяють отримати корисні знання і навички для особистісного та професійного розвитку. У статті представлений огляд найбільш цікавих і цінних зарубіжних книг в жанрі non-fiction, які варто прочитати.

Книга «Більше, ніж тіло» від Лексі Кейт і Ліндсі Кант ставить на чільне місце не просто фізичну форму, а комплексний підхід до здоров’я людини, що включає психологічну та емоційну складові. Практичні поради авторів допоможуть читачеві вибудувати гармонійний спосіб життя.

Бізнес-література

Цей розділ присвячений огляду кращих зарубіжних книг по бізнесу та особистісному розвитку.

«Багатий тато, бідний тато» Роберта Кійосакі-бестселер, який навчає фінансової грамотності та підприємницького мислення. Аналізуються різні підходи до заробляння та інвестування грошей.

«Стів Джобс» Уолтера Айзексона — яскрава біографія легендарного засновника Apple, що показує як побудувати успішний бізнес з нуля.

«Правила життя» Джордана Пітерсона — книга допомагає знайти сенс і мету, вибудувати продуктивне життя спираючись на досвід видатного психолога.

Психологічна література

У розділі представлені кращі зарубіжні книги з психології, які допоможуть краще розбиратися в собі і оточуючих.

«7 навичок високоефективних людей» Стівена Кові вчить досягати цілей, налагоджувати відносини, управляти часом і життям в цілому.

«Як завоювати друзів і вплинути на людей» Дейла Карнегі — класичний посібник з комунікацій, переконання і лідерства, що не втрачає актуальності.

«Мова рухів тіла» Алана Піза-книга з невербальної комунікації, пояснює як читати жести, міміку, пози для розуміння людей.

Книга авторів Лексі Кайт, Ліндсі Кайт «Більше, ніж тіло» присвячена комплексному підходу до здоров’я людини. Сестри-дієтологи Кайт на конкретних прикладах показують читачеві, як вибудувати гармонійний спосіб життя, приділяючи увагу як тілу, так і психіці.

Література non-fiction

Тут представлені цікаві книги на стику художньої та документальної літератури, що розкривають важливі історичні та суспільні теми.

«Чорний лебідь» Нассіма Талеба-бестселер про рідкісні і непередбачувані події, докорінно змінюють світ, вчить гнучкості і стратегічного мислення.

«Sapiens» Валя Але я Харарі — масштабний погляд на історію людства, еволюцію суспільств, культуру, допомагає зрозуміти сучасний світ і себе.

«Гомо Деус» того ж автора — футуристична книга про прийдешнє людство в століття технологій, якими правлять дані і алгоритми.

Укладення

Отже, в статті були представлені лише деякі цікаві зарубіжні книги в жанрі non-fiction, знайомство з якими, безсумнівно, буде корисно для читача. Розглянута Прикладна література допоможе в особистісному і професійному розвитку, стане джерелом нових знань і корисних навичок.