Кошти благодійників у ліквідованому банку: нардеп вважає, що у війну порядок виплат слід змінити

Михайло Цимбалюк

КИЇВ. 20 вересня. УНН. В Україні йде війна, тому у черзі на повернення коштів з банку, який проходить ліквідацію, благодійники мають бути якомога ближче до початку. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив народний депутат, член комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк.

Цитата

«У нас війна і я погоджуюся, що список має виглядати інакше. Черговість списку. Добросовісні благодійні організації повинні отримувати гроші в першу чергу», — вважає нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Благодійним організаціям кошти мають повертатися перед іншими юрособами – нардеп з фінкомітету ВР про ліквідацію «Конкорду»

З цього приводу він зазначив, що, наприклад, «дитяча тема наразі дуже актуальна, а тим паче сирітство – йде війна, багато дітей залишаються без батьків».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Це кошти не бізнесу, а дітей-сиріт: як ліквідація банку «Конкорд» вплинула на благодійників

«Це дуже актуальна тема й благодійники роблять величезний вклад у вирішення пов’язаних з цим проблем», — підкреслив Михайло Цимбалюк.

«Я готовий працювати в цьому напрямку й зміни до законів реально внести», — підкреслив нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ситуація навколо «Конкорду» свідчить про те, що держрегулятор достеменно не вивчав ситуацію з банком – нардеп

Нагадаємо

Правління Національного банку України прийняло рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Акціонерного товариства “АКБ “КОНКОРД” з 1 серпня 2023 року.

Співвласниця банку “Конкорду” Олена Сосєдка у повідомленні на своїй сторінці у Facebook наголосила, що активів банку вистачить, аби вкладники банку та акціонери отримали власні кошти, а, власне, виплати можна провести за 2-3 тижні.

Крім того, на її думку, ситуацію із заблокованими коштами благодійників слід вирішити законодавчо.

Джерело: УНН

Джерело

Довідковий Миколаїв