Кубок міського голови з боксу: у Миколаєві боксери позмагалися за можливість стати кращим спортсменом турніру

У Миколаєві відбулися змагання: Кубок міського голови з боксу. За можливість стати кращим спортсменом турніру боролися 58 учасників-фіналістів від 9 до 14 років. Боксерські бої тривали два дні: 20 та 21 вересня, а загалом до них долучилися приблизно 100 спортсменів.

Про це кореспондентам Суспільного розповів тренер спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №6 Віталій Баколець.

Від ДЮСШ №6 долучилися до змагань 25 боксерів у трьох вікових групах: юніори, школярі й молодші школярі. Крім того, щоб виявити переможця, ці змагання є турніром для Миколаївської області на чемпіонат України серед юніорів, який відбудеться в Києві наприкінці жовтня, каже Баколець.

"По закінченню змагань ми будемо комплектувати команду, яка поїде на чемпіонат України", — говорить тренер Віталій Баколець.

Тренер СДЮСШОР №6 Віталій Баколець. Кубок міського голови з боксу, Миколаїв, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Богдана Будулуца

На змагання приїхали команди з Миколаївщини. Тренер Дмитро Казімір разом зі своїми вихованцями представляють спортивний клуб "Берсерк" з Первомайська.

"Під час війни молодь більше пішла в спорт, і вона потребує більше змагань, тому що тренування — це одне, а от змагання, воно якраз пробуджує в дитині саме інтерес до спорту", — говорить тренер клубу "Берсерк".

Змагання з боксу. Миколаїв, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Богдана Будулуца

Також на змагання приїхала команда з Одеси. Їх тренер Дмитро Уржумцев говорить, важливо обмінюватися досвідом одне з одним. П'ятого жовтня спортсмени з Миколаївщини їхатимуть до Одеси.

"Ми будемо один день між собою розумітися. Можна сказати, кращих боксерів тут і кращих боксерів Федерації боксу Одеської області", — додає Дмитро Уржумцев.

Тренер спостерігає за спортсменами. Миколаїв, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Богдана Будулуца

Кубок міського голови з боксу отримав 14-річний Ілкін Гусейнов. Серед 29 пар боксерів він став переможцем. Хлопець тренується вже сім років.

"Сьогоднішній бій достатньо добре пройшов, показав свої можливості. Плани на майбутнє — готуватися до чемпіонату України, виграти його і поїхати до Європи".

Переможець турніру з боксу Ілкін Гусейнов. Миколаїв, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Богдана Будулуца

Інші учасники змагань, які здобули перемогу у спарингах, отримали золоті медалі, грамоти й грошові винагороди у розмірі від однієї до півтори тисячі гривень, повідомив тренер СДЮСШОР №6 Віталій Баколець.

Читати ще

Читати ще «Люди потребують спілкування, особистого розвитку»: на Миколаївщині запрацював простір з соціальної адаптації