Льодова небезпека на будинку в Миколаєві: хто несе відповідальність

За інформацією: Суспільне.

Надзвичайники готують інструменти для зняття криги з будинку. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Мешканець будинку, Віталій Буланов впевнений, що лід утворився через прорив труби опалення.

"Одразу побачив, що це труба. Нас коли обстріляли, трубу зачепили й звідти постійно вода ллється. Треба цю трубу якось зробити, щоб не було цієї води, бо ця вода буде постійно текти", — говорить Віталій.

Зі слів директорки керуючої компанії "Місто для людей" Наталії Тімофєєвої, труба, про яку говорять мешканці будинку, ціла. А причина намерзання води на фасаді та кондиціонерах — самовільне втручання мешканців будинку у систему опалення.

"Десятого січня о 07:08 до нас звернулися мешканці будинку щодо аварійної ситуації на техповерсі, хлопці наші виїхали, о 8:20 вони вже були на місці й було встановлено, що співвласники несанкціоновано, самостійно втрутилися в систему водопостачання. Вони під’єднали незаконно шланг до зовнішнього зливовідвідника, що призвело до розмороження", — розповідає Наталія Тімофєєва.

Брили льоду на фасаді будинку. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

За словами директорки компанії "Місто для людей", станом на 11 січня 2024 року систему опалення перезапущено. З мешканцями будинку планується профілактична бесіда щодо недопущення повторних втручань у систему опалення.

Довідковий Миколаїв