Максим Кріппа придбав першу золоту медаль команди з CS:GO на благодійному аукціоні Tribuna.com

Інвестор NAVI Максим Кріппа став власником першої золотої медалі в історії команди з CS:GO на благодійному аукціоні Tribuna.com. Лот пішов з молотка за 10 тисяч доларів, його виставив Арсеній«ceh9» Триноженко.

Про це повідомляє News Today з посиланням організаторів.

Tribuna.com. також повідомила, що багато представників українського кіберспорту відзначили та підтримали цю ініціативу, ретвітнувши повідомлення на своїх сторінках. Зокрема, Арсеній «ceh9» Триноженко, колишній гравець NAVI в CS 1.6 і теперішній кастер української студії Maincast, виявив свою підтримку цьому благородному заходу.

Цей благодійний аукціон має значення не лише для кіберспорту, а й для всього українського суспільства. Усі зібрані кошти, які перевищили понад 6 мільйонів гривень, будуть спрямовані на допомогу Збройним силам України на Бахмутському напрямку, де тривають найзапекліші бої. В цю суму входить і 10 тисяч доларів, за які інвестор Макс Кріппа придбав першу золоту медаль NAVI з CS. Така ініціатива виявилася дуже важливою та необхідною, особливо в умовах війни та внутрішньої кризи.

В News Today також відзначили важливість організації подібних аукціонів, адже заходи дозволяють не тільки зібрати кошти для ЗСУ, а й згуртувати кіберспільноту. В майбутньому це допоможе ще більше допомагати Силам оборони у питанні технічно-матеріального забезпечення.

Що відомо про Макса Кріппу

Максим Кріппа, відомий український бізнесмен, який є кінцевим бенефіціаром кіберспортивної організації NAVI, що є однією з провідних у світі. Володіючи значною часткою в NAVI, Кріппа активно сприяє її розвитку і популяризації, а також забезпечує підтримку для гравців та команд, що виступають під цим брендом у таких популярних дисциплінах, як Counter-Strike: Global Offensive і Dota 2.

Крім того, Максим Кріппа також володіє часткою (25%) у компанії Maincast, ключовому гравцеві в сфері кіберспортивних трансляцій. Maincast забезпечує високоякісні трансляції великих турнірів і кіберспортивних подій, сприяючи їхній популяризації та розвитку.

Крім того, Максим Кріппа активно займається благодійністю. Для цього він заснував фонд MK Foundation – благодійну організацію, створену для закриття запитів військових.

Фонд активно підтримує українських військових, забезпечуючи їх всим необхідним. Ініціативи MK Foundation спрямовані на зміцнення національної безпеки та обороноздатності, що включає надання захисного обладнання та техніки для українських бригад на передовій, що підвищує їхню ефективність та безпеку.

Таким чином, Максим Кріппа поєднує успішну діяльність у кіберспорті з активною громадською діяльністю, спрямованою на підтримку України та її захисників, що робить його важливою фігурою як у кіберспорті, так і в громадському житті країни.