Миколаївщина та ще чотири регіони отримають автівки швидкої допомоги з Швейцарії

Медик екстреної медичної допомоги, 11 грудня 2023 року. Фото: Посольство Швейцарії в Україні

Посольство Швейцарії в Україні передало Міністерству охорони здоров'я сім автомобілів швидкої медичної допомоги. Серед регіонів, яким передадуть автівки — Миколаївщина. Швидкі призначені для евакуації поранених та хворих у прифронтових регіонах.

Про це повідомляє Посольство Швейцарії в Україні.

Автомобілі швидкої допомоги передадуть медичним закладам Чернігівської, Харківської, Запорізької, Миколаївської та Одеської областей для надання невідкладної допомоги постраждалим.

"Більшість областей — прифронтові, а отже потерпають від постійних обстрілів та мають критичний стан дорожньої інфраструктури. Передані автівки дозволять забезпечити евакуацію поранених та хворих у цих регіонах та підтримають швидку та якісну роботу медичних працівників".

Медик біля однієї з автівок, переданих Швейцарією, 11 грудня 2023 року. Фото: Посольство Швейцарії в Україні

Посольство передало дві автівки "Тойота" та п’ять автівок марки "Mercedes-Benz 519", що укомплектовані наборами необхідного медичного обладнання.

"Ми працюємо над тим, щоб українці в будь-якому регіоні були забезпечені якісною, доступною та безоплатною медичною допомогою. Найближчим часом ці автівки будуть відправлені в регіони, де наразі в них є найбільша потреба, і допоможуть нашим героїчним медикам рятувати життя людей", — сказала заступниця міністра охорони здоров’я України Марія Карчевич.

Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн оглядає автівку, 11 грудня 2023 року. Фото: Посольство Швейцарії в Україні

Загалом у 2023 році Швейцарія передала Україні вже 25 автівок швидкої медичної допомоги, розповів посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн.

"Я сподіваюся, що ці автомобілі швидкої допомоги полегшать роботу медичних працівників, а у деяких випадках зможуть зробити її більш безпечною. Їх віддана робота рятує життя українців щодня", — сказав Фелікс Бауманн.

Автомобіль зсередини. Фото: Посольство Швейцарії в Україні

Загалом у 2023 році Швейцарія передала Україні вже 25 автівок швидкої медичної допомоги, йдеться на сайті посольства. За даними Міністерства охорони здоров’я України, загалом з початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації було знищено або пошкоджено 480 автівок швидкої медичної допомоги.