Миколаївська шахістка виборола чемпіонство в змаганнях у Чорногорії

Миколаївська шахістка Єлизавета Дорфман стала чемпіонкою Чорногорії серед дівчат до 10 років. Чемпіонат відбувався за швейцарською системою, при якій у кожному турі зустрічаються супротивники з близькою кількістю очок.

Про це журналістам Суспільного розповів віцепрезидент Федерації шах у Миколаївській області Дмитро Горощенко.

"Після початку повномасштабного вторгнення Єлизавета переїхала у Чорногорію. Займається шахами, продовжує це робити онлайн. Хоч ця країна не дуже шахова, але вона посіла перше місце. Я радію, як тренер та звичайно це класно, і вона теж дуже цьому задоволена", — сказав чоловік.

Як зазначили у Миколаївській шаховій академії, змагання відбулися у дев'ять турів. Шахістка набрала 6/9 можливих очок та показала кращий результат серед дівчат. На загальному рівні посіла восьме місце.

За словами Горощенка, надалі Єлизавета Дорфман буде представляти Чорногорію. Та, попри це, миколаївський тренер і надалі буде тренувати дівчину до майбутніх змагань.

Читати ще

Читати ще На Львівщині чоловік побив працівника ТЦК, який отримав поранення на фронті